Czego możesz się spodziewać?

Zdjęcia przedszkolne i szkolne w niepowtarzalnym klimacie. Odłóż czasy smętnych zdjęć grupowych w niepamięć. Koniec z latami ’90! Pasowanie na ucznia, karnawał, imprezy klasowe, zakończenie roku. Każda okazja jest dobra do uwiecznienia swojej pociechy w sposób niepowtarzalny i wyjątkowy.

Co otrzymujesz?

Zdjęcia w formie cyfrowej. Takimi zdjęciami możesz pochwalić się wśród rodziny i bliskich, za pomocą Internetu. Możesz sam zdecydować jaki format odbitki wybierasz – ta decyzja leży po Twojej stronie. Możesz je powielać nieskończoną ilość razy.

Sala szkolna zamienia się w studio, dzięki temu dzieci jak i nauczyciele poświęcają minimalną ilość czasu potrzebnego do wykonania sesji. Do wykonania zdjęć wykorzystuję profesjonalny zestaw lamp studyjnych marki Elinchrom. Dodatkowa aranżacja leży po mojej stronie.

Jestem ojcem dwóch synów, więc złapanie kontaktu z dzieckiem nie jest dla mnie problemem, co widać na moich zdjęciach.

Czas.

Przy założeniu wykonania zdjęć z zakresu portretu dziecka, zdjęcia dziecka z najbliższymi przyjaciółmi oraz zdjęcia grupowego oraz grupy około 25 osobowej, czas jaki jest potrzebny to około godzina od momentu rozstawienia i przygotowania sprzętu studyjnego.

 

Jeśli jeszcze się wahasz, lub masz jakieś pytania śmiało możesz się ze mną skontaktować.